Fresenius Yetkili Servisi

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Online Destek

Arıza İhbarları İçin Tıklayınız.

 
Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Delta Medikal Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. , Fresenius Medikal Hizmetler A.Ş Hemodiyaliz Su arıtma Sistemleri ile Periton Diyalizi cihazlarına teknik servis ve yedek parça hizmeti vermek amacıyla 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Firmamız  ; Marmara, Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’ne “, Fresenius Medikal Hizmetler A.Ş” nin Su sistemleri ve Periton Diyalizi cihazları üzerine tek  yetkili teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

Delta Medikal Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti  olarak; Yetkili teknik servisi olduğumuz Fresenius Medical Care, SSI standartlarının gerektirdiği ve Uluslararası standartlara uygun, sağlıklı ve kaliteli su arıtma sistemlerinin kurulumu ve yedek parça ekipman temini ile müşteri memnuniyeti odaklı teknik servis hizmeti sunmaktayız.


KALİTE POLİTİKAMIZ
Medikal Sektörde kullanılan Su Arıtma Sistemleri konusunda vermiş olduğumuz Montaj, Bakım, Onarım  faaliyetleri ile birlikte; Müşteri isteklerini tespit etmek ve bu istekleri aşan kalite seviyesinde müşteri memnuniyeti sağlamak;

Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancı ile müşteriyle yapılan anlaşma ve sözleşmelere sadık kalarak, bu anlaşmalarda belirtilen zaman sürelerini aşmadan en kısa sürede müşteriye hizmeti kusursuz olarak götürmek, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak;

Çalışanımızı tatmin etmek ve bireysel gelişimine olanak sağlamak;
Takım anlayışı ile çalışmak;
Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli gelişmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,
Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak, etkinliğinin sürekli iyileştirmek ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

 
Web Tasarım, Graweb